Pousada Sitio Do Dende Arraial
Το ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial Πόρτο Σεγκούρο διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Άλκοχολ Φούτμπριτζ είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς, ενώ ΠαραΛία Mucuge απέχει 2 χλμ. από αυτόν τον ξενώνα. Το Οικολογικό Πάρκο Arraial d'Ajuda βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ.
Το Egadi Adega Bar & Bistro, που βρίσκεται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο, έχει ιταλική κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Οδός Mucuge1511 χλμ.
- Galeria de Arte Keko Valenzuela1485 χλμ.
- Arraial Trip Tur1169 χλμ.
- Morocha Club1268 χλμ.
- Οδός Broadway1007 χλμ.
- Royalle Crown Poker Club1244 χλμ.
- Largo da Ajuda1179 χλμ.
- Igreja Nossa Senhora d'Ajuda1200 χλμ.
- Παραλία Mucuge1544 χλμ.
- Arco-Iris Turismo1287 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πόρτο Σεγκούρο Αεροδρόμιο12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Πόρτο Σεγκούρο βρίσκεται σε απόσταση 15 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial;
Τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial στις 11:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Do Dende Arraial μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δίκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο deluxe. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί ξενώνας.
Σε ξενώνας υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.